OLYMPS GROUP s.r.o.

ul. Palárikova 76

022 01 Čadca, Slovakia

copyright © Olympsgroup

created by DARPAdesign

POLITYKA PRYWATNOŚCI

KONTAKT

HOME

OZE

BRAMY

TARCICA DRZEWNA

OLYMPS SOLAR

Energetyczna niezależność w zasięgu ręki

Jako eksperci z zakresu OZE dostarczamy rozwiązania w postaci instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz elektrowni wiatrowych

 

 

Dzięki panelom fotowoltaicznym otrzymujemy niewyczerpalne źródło energii, obniżamy koszty zużycia prądu i dbamy o środowisko. Nasze projekty instalacji PV wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami prawa polskiego oraz unijnego.

 

Dzięki turbinom wiatrowym energia wiatru zamieniana jest na energię. Generowana energia elektryczna z energii kinetycznej wiatru jest przesyłana do odbiorników prądu za pomocą generatora lub jest magazynowana w akumulatorach.

 

Naszymi klientami są zarówno małe i duże przedsiębiorstwa jak i prywatni odbiorcy.

 

Z nami stworzysz energooszczędną firmę i dom oraz uzyskasz energetyczną niezależność

Wykorzystywanie OZE staje się priorytetem w walce o środowisko i ograniczanie gazów cieplarnianych

Innowacyjność i profesjonalizm, które towarzyszą nam przy każdym zamówieniu gwarantują, że są one realizowane zgodnie z terminem i zachowaniem najwyższych standardów jakości. To dzięki naszym technologiom uzyskujecie państwo dostęp do tego, co dla większości jest przyszłością, u nas nazwane jest standardem.

posiadająca markę produktów OLYMPS SOLAR specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych, zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze i sprzedaży gotowych projektów PV, sprzedaży komponentów, mocowań solarnych oraz konstrukcji zarówno dachowych jak i naziemnych, realizacji obiektów pod klucz i serwisie O&M dla farm solarnych. Możemy świadczyć usługi w formule EPC lub EPCM. 

SPECJALIZACJA

Nieustanny rozwój technologiczny, kompleksowość oferty – począwszy od bezpłatnej wyceny instalacji, poprzez montaż wykonany przez własną doświadczoną ekipę instalatorów/monterów to największe atuty firmy.

ROZWÓJ

Do projektów realizowanych przez naszą firmę wybieramy podzespoły wiodących producentów, aby nasi klienci mieli absolutną pewność najwyższej jakości.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem firmy GAYK w zakresie usług palowania, sprzętem do transportu oraz wykwalifikowanym zespołem ludzkim z minimum dwuletnim doświadczeniem.

MONTAŻ

Dotychczasowe realizacje obejmowały wykonywanie obiektów farm fotowoltaicznych w Polsce jak i za granicą.

Ambitne plany na kolejne lata będą realizowane we współpracy z najlepszymi dostawcami paneli PV z listy Tier.n1 Bloomberg

 

Nasze realizacje:

  • Litwa/Estonia – 30 MW

  • Niemcy – 2 MW

  • Polska – 10 MW

  • Holandia – 40 MW

REALIZACJE PV

OLYMPS GROUP  |

REALIZACJA:


Tomasz Babicz

tomasz.babicz@olympsgroup.com

Michalina Gawron

michalina.gawron@olympsgroup.com

 

 

 

 

DEVELOPMENT:


Jarosław Stefańczyk

jaroslaw.stefanczyk@olympsgroup.com

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

KONTAKT

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

z nami pozyskasz prąd w zgodzie ze środowiskiem

  1. pl
  2. en