Uniwersalna brama

 

Brama segmentowa ISO 40 jest najpopularniejszym produktem ProDoor. Jest nowocześnie zaprojektowana, a mikroprofilowane panele łączą w sobie doskonałe własności termo- i dźwiękoizolacyjne. Wybór wariantów i materiałów jest nieograniczony, co w praktyce znaczy, że bramę można zawsze skonfigurować dokładnie według życzenia klienta. Różnorodność typów wbudowanych przeszkleń, 10 standardowych kolorów RAL, jak również różne szerokości i wysokości paneli tworzą gamę produktową bram ISO 40.

 

Elastyczność ponad wszystko

 

Brama ISO 40 jest zaprojektowana i produkowana z użyciem najnowocześniejszych technologii. Jest solidnie wykończona z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, takich jak niewidoczne od zewnątrz metalowe lub aluminiowe zakończenia, profile wzmacniające czy wykonane z anodyzowanego aluminium podprofile. Elastyczność w procesie wytwarzania jest wszystkim – ta uniwersalna prawda pozwala na idealną kombinację ceny, wariantowości i jakości wykonania.

 

10 standardowych kolorów bez dopłaty

 

Dzięki ProDoor architekci mogą teraz pozwolić sobie na warianty kolorystyczne w projektach. Optyczne własności mikroprofilowanej połaci bramy czynią ją doskonale dopasowaną do nowoczesnej architektury przemysłowej. ProDoor oferuje w swojej palecie kolorów 10 najczęściej spotykanych kolorów RAL, nadając każdej bramie indywidualny charakter bez dodatkowych opłat. Dzięki takiej selekcji trwałych pokryć kolorystycznych, bramy mogą zawsze bezbłędnie dopasować się do firmowej kolorystyki. A jeśli macie Państwo specjalne życzenia dotyczące kolorów, ProDoor może zaoferować pełną tęczę kolorów.

 

Grubość panela:                                40 mm

 

Przenikalność cieplna (λ):               0,025 W/mK

 

Współczynnik izolacyjności (U):     0,52 W/m²K

 

Gęstość pianki PU:                            40 kg/m³ bez HCFC

 

Warstwa lakierowana:                      10 standardowych kolorów

                                                              (na zewnątrz),

                                                              RAL 9002 (wewnątrz)

STALOWA BRAMA PRZEMYSŁOWA

PARAMETRY TECHNICZNE

INFORMACJE OGÓLNE

ISO 40