OLYMPS GROUP

Bramy

Sprzedaż

Montaż

Serwis

Bramy garażowe

Producent segmentowych i klasycznych bram garażowych, szeroki wybór kolorów i materiałów, doskonałe właściwości izolacyjne.

Zobacz ofertę bram garażowych

Bramy przemysłowe

Zaawansowane technicznie bramy przemysłowe, wyposażone w wydajną i bezawaryjną automatykę, wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Zobacz ofertę bram przemysłowych

Olymps Group to ceniony producent bram segmentowych garażowych i przemysłowych

Brama jest jednym z najważniejszych elementów wykończenia budynku

powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna w użytkowaniu i dopasowana do elewacji budynku. Nasze bramy segmentowe zamontować można do różnych typów garaży o różnej  szerokości i wysokości wjazdu.

Uzupełnieniem oferty bramy garażowej jest możliwość wbudowania w nie drzwi serwisowych, rozwiązanie to daje szanse wejścia do garażu przez niski próg bez konieczności otwierania całej bramy. W naszej ofercie znajdują się także przeszklone sekcje aluminiowe lub okna doświetlające wnętrze garażu, o różnym rozmiarze i kształcie, kratki wentylacyjne, rygle i zamki.  

Bramy Olymps Group są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnione pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie oraz między segmentami. Dzięki temu bramy te posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych  na rynku : U=1,0 W/m2K.

Brama powinna być solidnie wykonana

i nasze bramy posiadają niezawodną konstrukcję

W każdej bramie są zawiasy środkowe zwiększające sztywność konstrukcji. Wszystkie elementy metalowe bram są zabezpieczone przed korozją, a jako jedyni na rynku malujemy okucia boczne wewnątrz bramy na kolor dopasowany do koloru paneli.

Komfort użytkowania bramy zależy przede wszystkim od dopasowanej automatyki. W naszych napędach ukryte są wytrzymałe mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych co gwarantuje łatwą i wygodna obsługę. Nasza brama pracuje cicho, płynnie i jest niezawodna. Każdy model bramy niezależnie od wymiaru, można bez problemu otworzyć jedną ręką bez użycia większej siły. Umożliwiają to dwie sprężyny skrętne zapewniające optymalne wyważenie bramy.   

Olymps Group oferuje pełną obsługę inwestycji w zakresie doradztwa i wyceny gwarantującego spójność stylistyczną i technologiczną. Posiadamy ogromną paletę  możliwości kolorystycznych i wzorniczych stosowanych paneli, służymy doradztwem w doborze koloru okleiny, przetłoczeń pancerza oraz faktury powierzchni paneli.

Gwarantujemy profesjonalny montaż, zapewniamy serwis gwarancyjny i po gwarancyjny. 

Dajemy 5 lat gwarancji na nasze produkty. 

Pamiętajmy że brama garażowa to duża powierzchnia w bryle budynku

Gwarancja 5 lat

Niezawodność

Doświadczenie