OLYMPS GROUP

Bramy przemysłowe

TYPY BRAM SEGMENTOWYCH

Wybór typu bram segmentowych uzależniony jest od ich przeznaczenia i miejsca, w którym są montowane. W budynkach przemysłowych doskonale sprawdzają się bramy stalowe, produkowane w dwóch podstawowych wariantach: K2 IS oraz K2 IM.
Typ z tłoczeniem wąskim (K2 IS) wybierany jest najczęściej do powierzchni przemysłowych, np. hal produkcyjnych i magazynowych. Bramy stalowe o gładkiej fakturze i unikalnym wzorze przetłoczeń, tzw. mikroprofi lowaniu (K2 IM) stosowane są chętnie w nowoczesnych obiektach.

Sekcje bram mają grubość 40 mm i wypełnione są pianką poliuretanową. Do obiektów wymagających wysokiej izolacji termicznej polecamy najcieplejszą bramę K2 IS 60.
Zbudowana jest z gładkich paneli o grubości 60 mm i posiada rozbudowany system uszczelnień obwodowych – podwójne uszczelnienie dolnego panelu i dwuwargową uszczelkę boczną. Obok typów stalowych oferujemy także bramy aluminiowe K2 IA i K2 IP. Brama K2 IA o tłoczeniu wąskim wygląda identycznie jak jej stalowy odpowiednik K2 IS, ma jednak mniejszy ciężar i jeszcze wyższą odporność na korozję. Ciekawą alternatywą dla bram pełnych są całkowicie przeszklone bramy K2 IP, które wyróżniają się nowoczesnym designem, eksponują i doświetlają wnętrza obiektów.

PANELE BRAM SEGMENTOWYCH (od lewej):
panel K2 IS/K2 IA, panel K2 IM, panel K2 IS 60, panel K2 IP

SEKCJE SPECJALNE

Interesującym rozwiązaniem są panele bram stalowych z oknami lub przeszklone sekcje aluminiowe. Wypełnione pojedynczą lub podwójną szybą z trwałego i odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego są ciekawym elementem architektonicznym. Bramy przeszklone mogą pełnić funkcję okien wystawowych lub dyskretnie wydzielać przestrzeń w pomieszczeniu, jeśli wypełni się je matowym, dymionym lub mlecznym szkłem.

SEKCJE SPECJALNE (od lewej):
IS/IA z oknami, IP z podwójną szybą, IP z blachą perforowaną, IP z siatka aluminiową

SZEROKIE ZASTOSOWANIE

Elastyczna oferta pozwala nam sprostać różnym oczekiwaniom. Większość indywidualnych rozwiązań powstaje na miejscu, w naszych fabrykach. Wiemy, że w firmie każdy metr jest cenny, dlatego pomagamy zoptymalizować przestrzeń. Bramę możemy poprowadzić na 11 sposobów. Są wśród nich prowadzenia pionowe, rozwiązania do budynków z niskim i wysokim nadprożem oraz do budynków ze skośnymi dachami.

DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Sieć autoryzowanych Partnerów OLYMPS GROUP gwarantuje szybką pomoc i profesjonalny montaż i usługi serwisowe. Wyposażenie inwestycji w produkty zapewni wygodę serwisowania i cenne poczucie bezpieczeństwa. Twoja firma ma wielką wartość. Rozwiązania stosowane w nasyzch bramach pomogą zadbać o jej pełne bezpieczeństwo. Profesjonalny dodardca z autoryzowanego punktu sprzedaży OLYMPS GROUP pomoże znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz.

Cały czas rozwijamy i udoskonalamy nasze produkty. Oferujemy liczne funkcjonalne dodatki. Dopasowane do bramy drzwi boczne i drzwi serwisowe umożliwiają wejście do obiektu bez konieczności otwierania bramy. Najwyższej jakości surowce i automatyka renomowanych producentów gwarantują trwałość i niezawodność.